Hakkımızda

D.I.E.S.S. Elektronik Makine İmalat San. Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında güneş ve rüzgar enerji sistemleri, led aydınlatma sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, redresör/akü şarj sistemleri ve akü imalat pazarlama, projelendirme, tasarım ve kurulumları yapmak üzere kurulmuştur.

Genel olarak değişik ihtiyaçlara göre solar ve rüzgar enerjili sistemler, ağırlıklı olarak solar enerjili park, bahçe ve çevre aydınlatmaları, tasarruf ön plana çıktığı için akla gelebilecek her yerde kullanılabilen led aydınlatma armatürleri üretmektedir. Firmamız ülkemizde bu alandaki eksikliği görerek ülkemiz koşullarına uygun park, bahçe, sokak, fabrika aydınlatmaları ve mekana uygun tasarımlarıyla iç ve dış ortamlarda dekoratif aydınlatma çalışmalarını daha iyiye götürmek içinde sürekli çalışmaktadır.

Firmamız Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) – Akü Şarj Cihazı- Voltaj Regülatörü pazarlama ve satışını da ayrıca yapmaktadır.

Firmamızın kalite politikası, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak sürekli iyileşmeyi ön planda tutmak, yasal mevzuat ve teknik şartnamelere uygun çalışmak, aldığımız işleri zamanında bitirmek, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermek, tüm çalışanların yönetime tam katılımını sağlamak, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek ve sektöründe rakiplerinden önde olmaktır.

Politikamız

Kusursuz proje yönetimi
Anahtar teslim GES çözümlerinde EPC (Mühendislik, Tedarik ve Kurulum) deneyimimiz sayesinde projenizin tüm sorumluluğu DIESS uzman ekiplerinin güvencesindedir. Yüksek ürün kalitesi, planlama ve zamanlama taahhütleri ile optimum sistem veriminiz güvencemiz altındadır.

Performans garantileri
Kapsamlı ve hassas kalite kontrol güvencelerimiz ile üstün EPC yetkinliğimiz sayesinde GES yatırımlarınızı son derece güvenli kılacak uzun dönem ürün ve sistem performans garantileri sunmaktayız.

Tecrübe, özgüven ve Türk mühendisliği
12 yılı aşan sektör deneyimimiz ile ülke çapında öncü sistem uygulayıcılarından birisi olarak anahtar teslim sistem uygulamalarında tüm iklim koşulları ve zemin şartlarına uygun çözümlerle hizmetinizdeyiz. Ülke genelinde belediyelere yenilebilir enerji konusunda sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetleri ve anahtar teslim sistem kurulumlarımız bunun ne iyi göstergesidir.

Sürdürülebilir “İşletme ve Bakım”
Hızlı ve etkin operasyonel müdahale yeteneğimiz ve 12 yıla varan tesis ve toplam ürün garantilerimiz sayesinde yatırımlarınızın uzun dönemli işletme ve bakımı konularında önemli zaman ve kaynak tasarrufları sağlamaktayız. DIESS İşletme ve Bakım Anlaşması ile, işletim ömrü süresince sisteminizin sorunsuz bir şekilde operasyonunu sürdürebilmesini güvencemiz altına almaktayız.

Vizyonumuz

Misyonumuz

Ülke çapındaki müşterilerimize, ortak değerlerimize, yönetim ve işletme ilkelerimize dayanan ileri teknoloji fotovoltaik sistemler sağlamak.

Değerlerimiz

Etik / Ahlaki
İnsana, çevreye ve doğaya istisnasız saygı göstermek

Dürüstlük
Herkese karşı samimi ve dürüst olmak

Kalite ve Güvenlik
İnsanoğlu ve çevre, ürünler ve onların kullanımı konusunda, birlikte en ideali başarmak

Sorumluluk
Çevreye karşı sorumluluk ile hem çalışan hem de müşteri memnuniyeti

İnsanlık
Sosyal ve kurumsal yükümlülükler değerlidir.

Mükemmellik
Seçkin bir şirket olmak için olağanüstü çaba sarf etmek.